.

.

Daisies 10pcs/многу Нови Модни Pendant Ѓердан од Злато Сребро Мали Нежен Птица Киви Животинско Ѓердани Жените Накит Колиер Femme

Daisies 10pcs/многу Нови Модни Pendant Ѓердан од Злато Сребро Мали Нежен Птица Киви Животинско Ѓердани Жените

Оценка на посетителот:

DEN 422.00 -45 %
DEN 767.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
N0103
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
N0103
Бренд Име:
Daisies
Материјал:
Легура
Должина:
45

Купувачи како што избираат