.

.

Задебелување на Маса Памук Предиво Дрво Влакна Миење Текстил Сад Јадење Крпа пикник Масло Превенција Лесно Да се Отстрани Скара Чистење Нечистотија

Задебелување на Маса Памук Предиво Дрво Влакна Миење Текстил Сад Јадење Крпа пикник Масло Превенција Лесно

Оценка на посетителот:

DEN 1343.00 -24 %
DEN 1766.40
Залиха
Достапно за нарачка

детали за производот

Карактеристики на предлогот

Квантитет На Пакет:
1
Примена:
Кујна
Производство:
Перење Подлога
Бренд Име:
tresbien
Материјал:
Памук
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
Кујна
Објектот Тежина:
20g
Број На Модел На:
ткаенина за чистење

Купувачи како што избираат