.

.

жените подарок збор за Накит Убава ААА+ 5-6mm Nearround Висок Сјај Слатководни Бисер Ѓердани 6 РЕДА Бисери Ѓердан Класи

жените подарок збор за Накит Убава ААА+ 5-6mm Nearround Висок Сјај Слатководни Бисер Ѓердани 6 РЕДА Бисери

Оценка на посетителот:

DEN 7188.00 -48 %
DEN 13824.00
Залиха
Достапно за нарачка

Ние нудиме најдобрите бисери на конкурентни цени, и нашиот занает е НАЈДОБАР.
-Ако објектот е дефектен, ни e-mail за наплата на аукција затворање цена.
П; Дали ви трговија на големо?
A : Да, ние сме оригинална снабдувач.
П : сакам да го променам друг затворач, дали е тоа во РЕД?
A : Да, ние може да понуди некои други достапни clasps за вашиот објект.
-Сите не-производ поврзани со надоместоците (како што е превозот, трансакција, обработка на уплатата, и
осигурување), не се враќа. Прописите не се признае на нашите прави тоа. Ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа. Јас не може да го стори тоа.
Во целиот свет,95% од слатководни бисери сите доаѓаат од Кина. (Променете ја должината на контакти ве молиме да ни)
Да, сите бисери ние сме продажба се 100% реално вистински бисери
Ние сме оригинална снабдувач, а ние ви ги нудиме најдобрите бисери на накит
Опис На Производот
Директно фабрика цена,Исклучителен квалитет. Само кажете ни ги вашите prefered затворач и плати некои дополнителни такси, ние може да го прилагодите вашиот објект како вашето барање.
-Понудувачи се врати објект на нивната цена и ние ќе брод друг објект назад во нашите трошоци.
-Целосна наплата или размена важи 30 дена по извршената уплата е потврдена. ние се уште имаат 14k 18k злато затворач риба
бисер големина : 4-20 mm
ѓердан должина : 16-300 инч.
ЗАБЕЛЕШКА : Сите предмети се врати треба да биде во оригинално пакување со сите додатоци, документацијата, како и содржината оригинално испратен со објектот.
Ве молиме ни e-mail наскоро . Штети настанати од страна на купувачот нема да бидат опфатени во рамките на оваа политика.
П Дали ви се комбинираат на превозот?
A : Нашите превозот е бесплатен за светот, само неколку долари осигурување надомест
П : Може да ј се добие мојата ѓердан или нараквица во подолг или пократок должина?
A : Да, само кажете ни ја вашата prefered должина, ние може да го прилагодите вашиот објект како вашето барање.
(Zhuji-бисери град на Кина). Ве молиме контактирајте со нас за промет на големо детали
П : може да ви испрати комбинираат фактура во друга земја?
A : жал ми е.
ние можеме да снабдување сите што ви треба, бидејќи ние сме најголемите бисери на големо компанија во брадата
Некои прашање, ве молиме погледнете го следново; П : што Се овие вистински вистински бисери?
A : Да, сите бисери ние сме продажба се 100% реално вистински бисери.
П : Што велат дека овие се вистински бисери, зошто цените се толку ниски?
A : Ние сме оригинална снабдувач, а ние ви ги нудиме најдобрите бисери накит по многу ниски цени. Сите предмети се гарантира да се во нова работна состојба на приемот на купување.
Може да се купи вистински бисер тука со повеќето врвен квалитет и најдобра цена !!!!
Сите фабрика за директна продажба!
Професионални производство, за квалитет, прифатлива, добредојдени да се распрашува!
Бисер големина : 4-16mm,Силен сјај
Внатрешниот ѓердан должина : 43-45см
Ова е последната поправи трговија на големо цена, ако ви треба големо,ние ќе ги нудат големи попусти,ајде!!само се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме!
Трговија на големо Позитивно член
Добредојдени сте да ми Продавница
На ѓердан е нанижани на двојно свила теми, заврзана помеѓу секој бисер за сигурност и издржливост, заврши со многу елегантен Сребро Затворач.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ААА Накит за Подарок
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Бисер Форма:
Совршено Круг
Pendant Големина:
Beautful подарок
Метали Тип:
Злато Позлатен
14K ЗЛАТО ЗАТВОРАЧ кука нема кутија:
Природен Бисер ѓердани ДОЛГО способност за прилагодување
Должина:
ability adjust

Купувачи како што избираат