.

.

Адвокатско ноќта на Вештерките ФЕНЕР ТИКВА Т Кошула Tshirt Мажите 2018 маица Tee Camisetas Hombre

Адвокатско ноќта на Вештерките ФЕНЕР ТИКВА Т Кошула Tshirt Мажите 2018 маица Tee Camisetas Hombre

Оценка на посетителот:

DEN 537.00 -35 %
DEN 825.60
Залиха
Достапно за нарачка

ОЕМ и ODM се добредојдени. Ако не сте добиле објект по време на испорака, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или trademanager за решавање. Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и ПОШТЕНСКИ код внимателно пред да плаќаат. Pls проверете со вашата земја?s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. Превозот времето е само проценето но не гарантира.5
72
XL
44
19. Објект На Екранот
Плаќања
1. Објектот ќе биде испратен во рок од 1-5 дена, главно, преку Кина Пост Воздух Mail по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор). Ако сте ги добиле вашите задоволни објект, не pls ми даде 100% совршен "Пет Ѕвезди" оценки за нашите производи и услуги. Препорачана пратка на располагање, pls проверете кај нас за детали. Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Превозот и Поштенски
1. Постојат пријави се на купувачот?s одговорност. Повратни информации и Комуникација
1.3
29
112
49
74
XXL
46
20. Сите големина е само за референца, и 1 - 3 cm грешка треба да биде прифатлив. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради undeliverable погрешна адреса. Ве молиме изберете ја вашата соодветна големина според големината на табелата и меѓународни големина на конверзија пред поставување на својата цел. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 работни дена, неплатени спорот ќе биде поднесена до aliexpress за кои не се плаќа понудувачи. Јас ќе бидам прифатена.7
124
54
78
1 инч = 2. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 10 дена да се вратат објект од денот таа е примена. Понекогаш треба повеќе од неколку денови, особено во текот на максималните периоди на работа поради вашата локална клиент царинење. Царинските такси, нормално, обвинет од страна на превозот компанија или наплатените кога ќе ги собереш на објектот до. Време на испорака & Track Број :
а) Воздух Mail : 15-30 дена
Превозот Метод Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Кина Пост Воздух Mail
Песната Нема Број
Yes
Сад
10-20 дена, MAX 30 дена
10-20 дена, MAX 30 дена
Австралија, Канада, Велика Британија
10-25 работни дена, МАКСИМУМ 34 дена
10-25 работни дена, МАКСИМУМ 34 дена
Франција, Германија, Шпанија, Источна Европа
12-28 работни дена, МАКСИМУМ 35 дена
12-28 работни дена, МАКСИМУМ 35 дена
Русија, Бразил
20-40 работни дена, МАКСИМУМ 45 дена
20-40 работни дена, МАКСИМУМ 45 дена
Јужна Америка
25-45 работни дена, MAX 50 дена
25-45 работни дена, MAX 50 дена Друга земја 20-45 работни дена, MAX 50 дена 20-45 работни дена, MAX 50 дена
б) ЕМС : Нормално 7-10 работни дена
в) DHL : Нормално 5-8 дена
6.3
30
118
51. Карактеристики & Белешки
1
Адвокатско Мажите Т Кошула Tshirt Мода 2016 Година Нови Кратко Sleeve O Вратот маица Блузи Tee
2
100% Сосема нов и висок квалитет
3
Тоа е прилично удобно
4
Модерен и либерални
5
Одличен подарок за вашиот љубовник или себе си
Ве молиме имајте во предвид :
Сликите се само примероци за референца.54 см
МЕЃУНАРОДНИ ГОЛЕМИНА КОНВЕРЗИЈА
Ознака Големина
САД
Велика БРИТАНИЈА
Европа
За да се Вклопи во Висина (cm)
За да се Вклопи Тежина (кг)
S
34
34
87
161-166
50-60
М
36-38
36-38
91-97
167-172
60-70
L
40
40
102
173-178
70-80
XL
42-44
42-44
107-112
179-185
80-90
XXL
46-48
46-48
117-122
186-190
90-95
XXXL
-
-
-
191-196
95-100
Answer : ___________________________ Note :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се ВКЛУЧЕНИ во точка цена или превозот цена.

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Бренд Име:
ODDKING
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Плетени
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Кратко Sleeve
Број На Модел На:
DX-9082
Јака форма:
Маици
Sleeve:
Кратко Sleeve
Дали капа:
Не поврзување капа
Дебелина:
Обичните
Погоден Сезона:
Пролет, Лето, Есен
ткаенина име:
Памук
Главната ткаенина состав:
Памук
Содржината на главната ткаенина состав:
100 (%)

Купувачи како што избираат