.

.

Стартер Моторни Јаглерод Држач, Четка За Фолксваген Бора Magotan Tiguan Lavida Sagitar Шкода Octavia

Стартер Моторни Јаглерод Држач, Четка За Фолксваген Бора Magotan Tiguan Lavida Sagitar Шкода Octavia

Оценка на посетителот:

DEN 929.00 -10 %
DEN 1032.00
Залиха
Достапно за нарачка


Стартер Моторни Јаглерод Држач, Четка За "Фолксваген" Бора Magotan Tiguan Lavida Sagitar "Шкода" Octavia
Ние само брод да се потврди Aliexperss адреса. Ве молиме бидете сигурни подолу информации се точни кога место цел : Превозот адреса, Телефонски број и Пост Код . Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден.
Превозот време :
DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3 до 8 дена
EMS : 3 до 20 дена
HKP(Хонгконг Пост Воздух Mail) &CPAM (Кина Пост Воздух Mail) : 10-Пристигнување 60days
(Ако не можете да го прифати долго превозот време од HKP&CPAM, pls изберете и други начини на превозот
1.Ако сте задоволни со Купување не заборавајте да ги споделите со нас(или вашиот пријател) вашиот среќен &ни остави добар фидбек
2.Ако не Сте среќни, па со купување контактирајте со нас во рок од 3 дена и испрати назад на производи во 7 дена(од денот ќе примите ) понуда ни на следење ние наплата штом ќе се врати пакет
Можете да оставите порака преку центарот за пораки или на Трговија со Датот
Pls љубезно се напомене ние ќе не вратат во Подолу состојба
1. Производ скршени од клиент / со недостасуваат делови / Не во својата истиот добар потекло состојба
2. Во клиенти poession за повеќе од 10 дена

Карактеристики на предлогот

Фолксваген Модел:
Tiguan
Објектот Должина:
6cm
Бренд Име:
Tibikoo
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Висина:
4cm
Производителот Дел Број:
2016070302
Tiguan-Година:
2012,2009,2013,2014,2007,2008,2011,2010,2015
Објектот Ширина:
5.3cm
Другиот Дел Број:
2016070302
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Специјални Функции:
Јаглерод Четка Држач За Мотор Модератор
Осветленост Дел Број:
2016070302
Објектот Тежина:
0.04Kg
Материјал Тип:
меѓународни материјал
Пакување:
Вреќи/Подарок Кутија/Картон
Олово Време:
во рамките на 1-4 работни дена по плаќање
По -продажбата на услугата:
Одлични
Карактеристики:
Автомобил Моторни Четка држачот За Фолксваген Бора Magotan Tiguan Lavida
клучни зборови:
Јаглерод Држач, Четка За Шкода Octavia

Купувачи како што избираат